Používání LastPassu

Pokud jste následovali včerejší video (instalace LastPassu), měli byste mít úspěšně nainstalován LastPass ve vašem prohlížeči. V dnešním videu ukážu základní používání LastPassu tak, abyste jej mohli začít pohodlně používat.

Záměrně ukazuju jen základy, protože ze zkušenosti vím, že když se člověk dozví moc informací najednou, může se stát, že bude zavalen a ve výsledku neudělá nic. Mým cílem je, abyste si uvědomili důležitost silných a jedinečných hesel a začali používat LastPass, který vám znatelně ulehčí život. Proto videa kouskuju a neprobírám vše, co by se probrat dalo.

Jak už jsem zmínil ve videu, používání LastPassu (nebo jakéhokoliv jiného správce hesel) se vystavujete riziku, že pokud někdo odhalí vaše hlavní heslo, získá tak přístup ke všem vašim účtům, které máte v LastPassu uloženy. Pakliže chcete i takové riziko eliminovat, bude vás zajímat třetí video, kterým je aktivace dvoustupňového přihlašování. Díky němu se nebudete muset bát, že vám někdo odkouká hlavní heslo, protože i když se tak stane, k vašemu LastPass účtu se nepřihlásí.